Vathë me 2 pjesë Parfois

SKU: 137386

Vathë me 2 pjesë perle të ndashme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me 2 pjesë perle të ndashme klasike ,Përbërje: 20%Akrilik 10% Hekur 70%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit