Vathë me 2 pjesë të ndashme Parfois

SKU: 141133

Vathë me 2 pjesë të ndashme me 1 gur të vogël të zhvendosshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me 2 pjesë të ndashme me 1 gur të vogël të zhvendosshëm ,Përbërje : 70% Zink 30% Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit