Vathë me detaje gjeomterike Parfois

490L

SKU: 170562_BG

Vathë me dy pjesë, njëra në formë ovale dhe tjetra në formë rrethore

U
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Vathë me dy pjesë, njëra në formë ovale dhe tjetra në formë rrethore, me dy tonalitete të kombinuara.60% Gurë 40% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë