Vathë me detaje gjeomterike Parfois

690L

SKU: 170562_AQ

Vathë me dy pjesë, njëra në formë ovale dhe tjetra në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë, njëra në formë ovale dhe tjetra në formë rrethore, me dy tonalitete të kombinuara.60% Rezinë 40% Gurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë