Vathë me detaje të varura Parfois

990L

SKU: 190354

Vathë rrethorë me detaje shumëngjyrëshe

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Vathë rrethorë të hapur në pjesën e pasme dhe me detaje të ndryshme shumëngjyrëshe të varura. 60% Zink 20% Guaksë 20% Gur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë