Vathë me detaje yjesh e hëne Parfois

1590L

SKU: 189236

Vathë rrethorë me motive të varura

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Vathë të vegjël rrethorë çeliku, dizajn me motive yjesh dhe hëne të varura me dy tonalitete. 70% Çelik, 30% Smalt

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë