Vathë me detaje zemrash

990L

SKU: 190129

Vathë rrethorë me motive të varura

U
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Vathë të vegjël rrethorë çeliku, dizajn me motive rrethore dhe zemre,me dy tonalitete 60% Zink 30% Xham 10% Bakër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë