Vathë me disa pjesë Parfois

590L

SKU: 196141_HM

Vathë të gjatë me disa pjesë me dizajne të ndryshme

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të gjatë me disa pjesë me dizajne të ndryshme dhe me disa tonalitete. 50% Akrilik 40% Gurë 10% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë