Vathë me dy pjesë Parfois

SKU: 193076_WT

Vathë me dy pjesë në formë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë rrethore, me dy tonalitete. 50% Zink 25% Enamel 25% Çelik25% Enamel 25% Çelik 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit