Vathë me dy pjesë, Parfois

590L

SKU: 158685_PE

Vathë më dy pjesë, me detaje perle

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë më dy pjesë, me detaje perle dhe me dy tonalitete. 50% Akrilik 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë