Vathë me dy pjesë, Parfois

552L

SKU: 178757_TL

Vathë më dy pjesë në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë më dy pjesë në formë rrethore dhe me një detaj perle të varur.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë