Vathë me dy pjesë, Parfois

890L

SKU: 198390_PM

Vathë me dy pjesë në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë rrethore dhe me disa tonalitete. 10% Hekur 20% Zink 70% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë