Vathë me dy pjesë, Parfois

890L

SKU: 198375_TK

Vathë me dy pjesë në formë ovale

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë ovale dhe me dy tonalitete. 40% Zink 60% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë