Vathë me dy pjesë, Parfois

690L

SKU: 198377_PM

Vathë me dy pjesë, njëra në formë guaske dhe tjetra në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë, njëra në formë guaske dhe tjetra në formë rrethore, me disa tonalitete. 10% Gurë 20% Xham 30% Zink 40% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë