Vathë me gur me shkëlqim Parfois

SKU: 85445P

Vathë të thjeshtë me gur me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të thjeshtë me gur me shkëlqim praktik ,Përbërje: 80%Zink 20%Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit