Vathë me gur Parfois

SKU: 127964

Vathë me gur me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me gur me shkëlqim të theksuar ,Përbërje: 50%Zink 50%Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë