Vathë me gurë dhe perla,Parfois

890L

SKU: 199979_HM

Vathë me gurë dhe perla

Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbërja: 40% Zink, 20% Hekur, 20% Perla, 20% Guri
Matjet cm: 5 (L)

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë