Vathë rrethorë Parfois

SKU: 188666

Vathë rrethor me një pllakëz të vogël metalike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë rrethor me një pllakëz të vogël metalike dhe me detaje rruazash përgjatë saj60% Gomë 40% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë