Vathë me rreth të varur me gurë Parfois

SKU: 130928

Vathë me rreth të varur me gurë me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë mesatare rreth të varur me gurë shkëlqim ,Përbërje: 10%Çeliku60%Zamakë 30%Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit