Vathë me tufë perle Parfois

SKU: 81205B

Vathë me tufë perle të varur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me tufë perle të varur klasikë ,Përbërje: 45%Perlë 55%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit