Vathë në formë guaske Parfois

590L

SKU: 178598

Vathë në formë guaske me gurë kristal

U
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë të shkurtër në formë guaske me sipërfaqe reliev dhe me detaje gurësh kristal. 2% Çelik, 3% Xham, 95% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë