Vathë në formë ylli Parfois

590L

SKU: 190149

Vathë të vegjël me një detaj guri në mes

U
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë të vegjël në formë ylli dhe me një detaj guri në mesë 99% Zink 1% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë