Vathë Parfois

SKU: 156083_SV

Vathë në formë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë në formë rrethore me detaje gurësh.20% Hekur 80% Xham Kristali

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit