Vathë, Parfois

690L

SKU: 187598_FU

Vathë me dy pjesë në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë rrethore dhe me dy tonalitete. 20% Enamel 30% Gurë 50% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë