Vathë, Parfois

690L

SKU: 197586_GD

Vathë me dy pjesë në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë rrethore dhe me dy tonalitete. 40% Çelik 60% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë