Vathë, Parfois

SKU: 193076_GD

Vathë me dy pjesë në formë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë rrethore me dy tonalitete. 20% Çelik 35% Guaskë 45% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë