Vathë, Parfois

1990L

SKU: 199023_BL

Vathë me dy pjesë në formë rrethore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë në formë rrethore dhe me dy tonalitete. 50% Çelik Inoksi 50% Gurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë