Vathë me dy tonalitete Parfois

413L690L

SKU: 158685

Vathë me një pjesë metalike dhe një gur të varur

ONE SIZE
Prerje unike
U
bezhe
blu
E bardhe
E kuqerremte
E zeze
jeshile
Kamel
Lejla
Ngjyre Perle
Nikel
roze
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë me dy pjesë e me dy tonalitete: një pjesë metalike dhe një gur të varur. 50% Gur 50% Zink

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

, , , , , ,