Vathë, Parfois

690L

SKU: 165228_MT

Vathë me dy pjesë

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me dy pjesë, me dy tonalitete dhe me detaj guri. 20% Zink 30% Rezinë 50% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë