Vathë rrethorë Mango

SKU: 17010213

Vathë rrethorë metalikë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Vathë rrethorë metalikë me përbërje çeliku që nuk ndryshket. 90% Zink, 05% Çelik, 05% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë