Vathë rrethore me gurë, Parfois

SKU: 205715_GD

Vathë rrethore me gurë, Parfois.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë rrethore me gurë, Parfois.10% Kristal, 90% Hekur

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë