Vathë rrethorë Parfois

345L

SKU: 186780

Vathë të vegjël rrethorë efekt të trefishtë

ONE SIZE
Gold
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë të vegjël rrethorë të hapur në pjesën e pasme dhe me efekt të trefishtë. 100% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë