Vathë rrethorë, Parfois

SKU: 1500316BM

Vathë rrethorë me detaje gurësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë rrethorë me detaje gurësh, me disa tonalitete. 50% Zink 50% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë