Vathë rrethorë Parfois

SKU: 138911

Vathë rrethore të hollë të mëdhenj

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë rrethore të hollë të mëdhenj me kopsë pas ,Përbërje: 100%Hekur

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA