Vathë rrethorë, Parfois

890L

SKU: 200078_HM

Vathë në formë rrethore me detaje rruazash

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë në formë rrethore me detaje rruazash dhe me dy tonalitete. 25% Akrilik 25% Hekur 50% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë