Vathë rrethorë Parfois

SKU: 138944

Set vathë rrethorë të mëdhenj me shkëlqim & mat

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set vathë rrethore të mëdhenj me shkëlqim & mat standarde ,Përbërje: 100%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit