Vathë rrethorë Parfois

SKU: 147008

Vathë rrethore të trashë gold me pjesë të gjerë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë rrethore të trashë gold me pjesë të gjerë të mëdhenj ,Përbërje: 100% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit