Vathë rrethorë Parfois

SKU: 148993

Vathë rrethore të hollë të mëdhenj gold të thjeshtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë rrethore të hollë të mëdhenj gold të thjeshtë praktik ,Përbërje: 100%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit