Vathë rrethorë Parfois

990L

SKU: 186788

Vathë rrethorë me efekt sferash

Prerje unike
Gold
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë rrethorë të hapur në pjesën e pasme dhe me efekt sferash. 90% Zamak, 10% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë