Vathë rrethorë të mëdhenj Parfois

SKU: 52641D

Vathë rrethorë të mëdhenj të trashë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë rrethorë të mëdhenj të trashë gold me shkëlqim ,Përbërje: 20% Bronz 80% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit