Vathë rrethorë të trashë Parfois

SKU: 52640D

Vathë rrethorë të trashë gold me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë rrethorë të trashë gold me shkëlqim të thjeshtë ,Përbërje: 100%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit