Vathë, set (2 copë) Parfois

990L

SKU: 189872

2 vathë me dizajne të ndryshme

U
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 vathësh me dizajne të ndryshme: një vath me një yll të varur me gura dhe një vath I vogël rrethor60% Bronz 20% Zirkon 10% Enamel 10% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë