Vathë, set 2 palë, Parfois

SKU: 197825_GD

2 palë vathë me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë vathë me dizajne dhe madhësi të ndryshme. 50% Hekur 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë