Vathë, set 2 palë, Parfois

1990L

SKU: 193073_GD

2 palë vathë me dizajne të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë vathë me dizajne të ndryshme dhe me detaje gurësh zbukurues. 5% Xham Kristali 95% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë