Vathë, set (2palë) Parfois

990L

SKU: 185560

2 palë vathë me forma të ndryshme

ONE SIZE
Shumengjyreshe
Shumëngjyrëshe e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Set prej 2 palë vathësh në forma të ndryshme: një palë rrethorë me teksturë ndërthurjeje dhe një palë me pjesë të lëkundshme. 60%Hekur 20%Zink 10%Xham 10%Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, ONE SIZE

Color Filter

SHUMENGJYRESHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA