Vathë, set (3 copë) Parfois

490L

SKU: 189887

3 vathë me dizajne të ndryshme

U
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 3 vathësh me dizajne të ndryshme: 2 vathë të vegjël me gura dhe një vath I vogël I rrumbullakët me një yll në mes60% Bronz 40% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë