Vathë, set 3 copë, Parfois

990L

SKU: 199880_PE

3 vathë me dizajne të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 vathë me dizajne të ndryshme dhe me detaje gurësh. 10% Enamel 10% Perlë 20% Zirkon 60% Bakër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë