Vathë, set 3 palë, Parfois

595L

SKU: 196556_BM

3 palë vathë me dizajne të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 palë vathë me dizajne dhe tonalitete të ndryshme. 10% Akrilik 10% Xham 20% Bakër 20% Hekur 40% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë