Vathë, set (3copë) Parfois

693L

SKU: 186745

3 vathë rrethorë me detaje të ndryshme

Prerje unike
Pastel shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 vathësh rrethorë me gurë kristal dhe detaje ylli, kryqi e zemre të lëkundshme. 50% Baker, 10% Smalt, 10% Hekur, 20% Zamak, 10% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë