Vathë, set (3copë) Parfois

SKU: 187895

3 vathë me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 vathësh me dizajne të ndryshme: një vath rrethor në formë zinxhiri, një vath në formë gjarpri dhe një vath rrethor me detaje gurësh. 60% Bronz, 35% Zink, 5% Zirkon

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë